ZAČALO TO SVATEBNÍ AGENTUROU


Za vším stojím já, Katka Srbová. Narodila jsem se v Kutné Hoře, která je sama o sobě romantickým místem. Mým dětským snem bylo být princeznou. Z dětského snu se pomalu formovala realita... Zjistila jsem totiž, že obklopovat se "skoroprinceznami" je lepší. A mít kolem sebe super tým je nepopsatelný pocit.

Začátky byly jak jinak - krkolomné. V roce 2001 jsem založila v Kutné Hoře "svatební salon", který neměl být pouze klasická půjčovna svatebních a společenských šatů. Postupem času jsme začali již s kolegyněmi nabízet důvěrnější a širší škálu služeb, a proto jsem začala nabízet SVATBA ALL IN ONE, tedy: „Celý svatební den zařídíme od A po Z podle vašich požadavků a představ“.


V roce 2006 jsem otevřela pobočku svatebního salonu i v podkrnošském městě Semily.

Od roku 2014 je naše firma společnost s ručením omezeným.

 Já sama jsem si byla vědoma toho, jak snoubenci jsou vystresovaní předsvatebními přípravami, které si museli vyřizovat a připravovat sami. Svatební den je pouze jejich a nešlo žít s vědomím, že i během dne D jsou nervózní, zda vše je koupeno, připraveno, nachystáno atd. A tak jsme umožnili budoucím manželům, aby jejich svatební den svěřili do našich rukou.


Snažíme se všem potenciálním zákazníkům (především nevěstám) poskytnout ty nejlepší služby, jež souvisejí s přípravou, organizací a koordinací svatby. Uvědomujeme si, že snoubenci chtějí, aby jejich svatební den byl nezapomenutelný a ojedinělý, a proto ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Chceme, aby pro budoucí manžele byla příprava svatebního dne „kouzelnou cestou“ před svatebním dnem. 

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se pochopit jeho duši, která nám napoví, jak by jejich svatební den měl vypadat. Každý jsme jiný, každá svatba je jiná a z toho vycházíme.


Věříme, že slovo svatba nezevšední a uchová si tu nádhernou atmosféru plnou lásky a štěstí.

Během doby, co připravujeme svatby, jsme si uvědomili, že neexistuje nejlepší svatba. Je jedno, jestli je skromná či honosná. Všechny jsou nádherné, jelikož zazní ty nádherná dvě slůvka: „ANO ... a  ....  ANO“.

A protože náš tým tvoří opravdu moc fajn lidé, říkala jsem si, proč to, co umíme nenaučit ještě další fajn lidi... A tak vznikla "škola svatebních koordinátorek". Nejdříve jako jednodenní intenzivní školení, které jsme praktikovali pro "naše interní" koordinátorky, a teď pro širší veřejnost. Kdo to bude mít daleko, anebo nebude mít možnost zúčastnit se školení, spustili jsme v květnu 2016 on-line školu. Školu svatebních koordinátorek!


Staň se i Ty jednou z nás

Katka Srbová
Katka Srbová
majitelka Svatba IN s.r.o.

Svatbám se věnuje již od roku 2001.

Bára Mocová
Bára Mocová

Už dlouhou řadu let členka týmu Svatba IN. Své zkušenosti obrací i v práci event manažerky v nadnárodní společnosti.