ZAČALO TO SVATEBNÍ AGENTUROU


Za vším stojím já, Katka Srbová. Narodila jsem se v Kutné Hoře, která je sama o sobě romantickým místem. Mým dětským snem bylo být princeznou. Z dětského snu se pomalu formovala realita... Zjistila jsem totiž, že obklopovat se "skoroprinceznami" je lepší. A mít kolem sebe super tým je nepopsatelný pocit.

Začátky byly jak jinak - krkolomné. V roce 2001 jsem založila v Kutné Hoře "svatební salon", který neměl být pouze klasická půjčovna svatebních a společenských šatů. Postupem času jsme začali již s kolegyněmi nabízet důvěrnější a širší škálu služeb, a proto jsem začala nabízet SVATBA ALL IN ONE, tedy: „Celý svatební den zařídíme od A po Z podle vašich požadavků a představ“.


V roce 2006 jsem otevřela pobočku svatebního salonu i v podkrnošském městě Semily.

Od roku 2014 je naše firma společnost s ručením omezeným.

 Já sama jsem si byla vědoma toho, jak snoubenci jsou vystresovaní předsvatebními přípravami, které si museli vyřizovat a připravovat sami. Svatební den je pouze jejich a nešlo žít s vědomím, že i během dne D jsou nervózní, zda vše je koupeno, připraveno, nachystáno atd. A tak jsme umožnili budoucím manželům, aby jejich svatební den svěřili do našich rukou.


Snažíme se všem potenciálním zákazníkům (především nevěstám) poskytnout ty nejlepší služby, jež souvisejí s přípravou, organizací a koordinací svatby. Uvědomujeme si, že snoubenci chtějí, aby jejich svatební den byl nezapomenutelný a ojedinělý, a proto ke každému klientovi přistupujeme individuálně. Chceme, aby pro budoucí manžele byla příprava svatebního dne „kouzelnou cestou“ před svatebním dnem. 

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a snažíme se pochopit jeho duši, která nám napoví, jak by jejich svatební den měl vypadat. Každý jsme jiný, každá svatba je jiná a z toho vycházíme.


Věříme, že slovo svatba nezevšední a uchová si tu nádhernou atmosféru plnou lásky a štěstí.

Během doby, co připravujeme svatby, jsme si uvědomili, že neexistuje nejlepší svatba. Je jedno, jestli je skromná či honosná. Všechny jsou nádherné, jelikož zazní ty nádherná dvě slůvka: „ANO ... a  ....  ANO“.

A protože náš tým tvoří opravdu moc fajn lidé, říkala jsem si, proč to, co umíme nenaučit ještě další fajn lidi... A tak vznikla "škola svatebních koordinátorek". Nejdříve jako jednodenní intenzivní školení, které jsme praktikovali pro "naše interní" koordinátorky, a teď pro širší veřejnost. Kdo to bude mít daleko, anebo nebude mít možnost zúčastnit se školení, spustili jsme v květnu 2016 on-line školu. Školu svatebních koordinátorek!


Staň se i Ty jednou z nás

Katka Srbová

majitelka Svatba IN s.r.o.
Svatbám se věnuje již od roku 2001.

Bára Mocová

Už dlouhou řadu let členka týmu Svatba IN. Své zkušenosti obrací i v práci event manažerky v nadnárodní společnosti.