ON-LINE ŠKOLA SVATEBNÍCH KOORDINÁTOREK

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Také jsi jako malá chtěla být princeznou? Staň se svatební koordinátorkou, postav se na vlastní nohy a získej práci snů.


Na co všechno Tě on-line škola připraví

Plánování

Harmonogram svatebního dne

Dokumenty a úřady

Rozpočet a finance

Design obřadu

Design svatební hostiny

Koordinace svatebního dne

Jak podnikat jako svatební koordinátorka


Svatba prostě lepší než v pohádce...

... díky 8 modulům, které Ti dají ...

 • 1
  VŠE, CO JE DŮLEŽITÉ
  Vysvětlím vám vše, co považuji při přípravě svatby za důležité. A protože se člověk nejlépe učí z chyb, řeknu vám, co se stalo mě. Rozhodně nechtěla, abyste šlápli vedle.
 • 2
  MATERIÁLY KE STAŽENÍ
  Objednávkové formuláře, check-listy, návody jak co udělat... Ulehčím vám vaši práci svatební koordinátorky.
 • 3
  KONZULTAČNÍ HODINY ZDARMA
  Každý, kdo si objedná kompletní školu svatebních kooridátorek, může využít hodinovou konzultaci s Katkou Srbovou.
 • 4
  V KAŽDÉ LEKCI ŘEŠENÍ VAŠICH OTÁZEK
  Na závěr každé lekce je vždy prostor pro vaše otázky. Nestyďte se zeptat. Třeba to, co zajímá vás, bude zajímat i ostatní svatební koordinátorky.


Co o nás říkají

"Neumim si predstavit, jak bych zvladla sama zorganizovat, vyzdobit a vyladit svoji svatbu, nebyt bohatych zkusenosti ziskanych behem par let vypomoci ve Svatebnim salonu IN."
Eliška Magátováprávník
"Jako maminka na mateřské ,,dovolené" jsem v jednom kole, avšak jsem se často cítila nenaplněná po všech stránkách. Naskytla se mi příležitost spolupracovat se Svatbou IN a od prvního okamžiku mne doslova vtáhl kolektiv pozitivně naladěných mladých lidí. Jejich mravenčí práce, která vede k hladkému průběhu svatebního veselí a k celkové pohodě, se mi zalíbila. Jsem velmi ráda, že mohu v takovém týmu skvělých lidí pracovat a být jedním z nich, jedním kolečkem v soukolí. Do mého života vstoupil druhý syn a i když mám času velmi málo, stále chodím k této práci relaxovat a pozitivně se naladit."
Pavla Wohlmuthovápedagog
Chtěla bych Vám poděkovat za super seminář v Poděbradech! Bylo to velmi zajímavé a zároveň mě to obohatilo o důležité informace. Všem budoucím svatebním koordinátorkám i slečnám, které mají v plánu tento krásný den realizovat, neváhejte a zúčastněte se semináře, který Vám pomůže a zjednodušší celé to zdlouhavé plánování a ušetří Vám spoustu nervů a času 🙂 Ještě jednou děkuji Katce a celému týmu Svatba IN
Mirka Skřivanová

Objednávka on-line školy

Věřím, že pokud jste došli až sem, máte zájem jít s námi do kurzu.

Pro přihlášení vyplňte objednávkový formulář, a já vám zašlu fakturu. Po jejím zaplacení dostanete do vašeho emailu přihlašovací údaje a odkaz, jak se dostanete k nám do školy svatebních koordinátorek. 

Na cokoli se zeptejte, moc ráda vám pomůžu.


Ještě se mi to nestalo, ale v případě nespokojenosti Ti vrátím všechny peníze za on-line školu zpět.