ON-LINE ŠKOLA SVATEBNÍCH KOORDINÁTOREK


Také jsi jako malá chtěla být princeznou? Staň se svatební koordinátorkou, postav se na vlastní nohy a získej práci snů.


Na co všechno Tě on-line škola připraví

Plánování

Harmonogram svatebního dne

Dokumenty a úřady

Rozpočet a finance

Design obřadu

Design svatební hostiny

Koordinace svatebního dne

Jak podnikat jako svatební koordinátorka


Svatba prostě lepší než v pohádce...

... díky 8 modulům, které Ti dají ...

 • 1
  VŠE, CO JE DŮLEŽITÉ
  Vysvětlím vám vše, co považuji při přípravě svatby za důležité. A protože se člověk nejlépe učí z chyb, řeknu vám, co se stalo mě. Rozhodně nechtěla, abyste šlápli vedle.
 • 2
  MATERIÁLY KE STAŽENÍ
  Objednávkové formuláře, check-listy, návody jak co udělat... Ulehčím vám vaši práci svatební koordinátorky.
 • 3
  KONZULTAČNÍ HODINY ZDARMA
  Každý, kdo si objedná kompletní školu svatebních kooridátorek, může využít hodinovou konzultaci s Katkou Srbovou.
 • 4
  V KAŽDÉ LEKCI ŘEŠENÍ VAŠICH OTÁZEK
  Na závěr každé lekce je vždy prostor pro vaše otázky. Nestyďte se zeptat. Třeba to, co zajímá vás, bude zajímat i ostatní svatební koordinátorky.

Co o nás říkají

"Neumim si predstavit, jak bych zvladla sama zorganizovat, vyzdobit a vyladit svoji svatbu, nebyt bohatych zkusenosti ziskanych behem par let vypomoci ve Svatebnim salonu IN."
Eliška Magátováprávník
"Jako maminka na mateřské ,,dovolené" jsem v jednom kole, avšak jsem se často cítila nenaplněná po všech stránkách. Naskytla se mi příležitost spolupracovat se Svatbou IN a od prvního okamžiku mne doslova vtáhl kolektiv pozitivně naladěných mladých lidí. Jejich mravenčí práce, která vede k hladkému průběhu svatebního veselí a k celkové pohodě, se mi zalíbila. Jsem velmi ráda, že mohu v takovém týmu skvělých lidí pracovat a být jedním z nich, jedním kolečkem v soukolí. Do mého života vstoupil druhý syn a i když mám času velmi málo, stále chodím k této práci relaxovat a pozitivně se naladit."
Pavla Wohlmuthovápedagog
Chtěla bych Vám poděkovat za super seminář v Poděbradech! Bylo to velmi zajímavé a zároveň mě to obohatilo o důležité informace. Všem budoucím svatebním koordinátorkám i slečnám, které mají v plánu tento krásný den realizovat, neváhejte a zúčastněte se semináře, který Vám pomůže a zjednodušší celé to zdlouhavé plánování a ušetří Vám spoustu nervů a času 🙂 Ještě jednou děkuji Katce a celému týmu Svatba IN
Mirka Skřivanová

Objednávka on-line školy

Věřím, že pokud jste došli až sem, máte zájem jít s námi do kurzu.

Pro přihlášení vyplňte objednávkový formulář, a já vám zašlu fakturu. Po jejím zaplacení dostanete do vašeho emailu přihlašovací údaje a odkaz, jak se dostanete k nám do školy svatebních koordinátorek. 

Na cokoli se zeptejte, moc ráda vám pomůžu.


Ještě se mi to nestalo, ale v případě nespokojenosti Ti vrátím všechny peníze za on-line školu zpět.