Jak chtěla nevěsta netradiční svatební dort…

Milé koordinátorky, zažila jsem opravdu zajímavou situaci. Pomáhala jsem zařizovat svatbu naší zákaznici. Tak jako většina nevěst nejdříve moc nevěděla co chce, ale postupem času se její představy vykrystalizovaly a rýsovala se nám moc pěkná elegantní svatba. 

Při svatebních přípravách mi nevěsta prozradila, že nemá ráda dorty… Sama dostala nápad, že by místo klasického sladkého dortu měla několik bochníků sýra. Tohoto úkolu se zhostila její svědkyně a kamarádka a obstarala z místní nedaleké rodinné farmy tři různě veliké, různé druhy sýrů. Já už jsem tento „dort“ nazdobila fíky a květinami. Umístili jsme ho do přízemí, kde byl čerstvý vzduch, a tenhle „smraďoch“, jak jsme mu pracovně začali říkat, nezamořoval okolí. 

Všichni hosté byli z dortu nadšení. Jediný, kdo měl trošku rozporuplné pocity byla maminka nevěsty, která ze své vlastní iniciativy objednala klasický svatební dort (viz foto na konci článku).

Nevím, kdo dort pekl, a jistě musel dát spoustu práce, ale výsledek nebyl úplně takový, jaký by si nevěsta představovala… Chvilku jsem si lámala hlavu co s tím. Nakonec dort catering rozkrájel a podával ke kávě po obědě. 

Na každé svatbě se „něco“ stane… Přeji vám, ať se na té vaší, anebo vámi organizované stane jen to, čemu se, až bude po, ze srdce zasmějete.