4x ANO proč být koordinátorkou svateb…

Spousta lidí se mě ptá, proč chci učit to, k čemu jsem osobně dlouze přišla. A proč si vlastně chci pěstovat svoji konkurenci, když dojít až sem bylo opravdu těžké…? Svatby miluju a svatby jsou moje vášeň. A věřím, že nejsem sama. Vždy, když někde ve společnosti řeknu co dělám, alespoň jedna žena vzdychne :). Ano, na mé tváři to vyloudí úsměv, a v mé hlavě vyvstane myšlenka: „kdybys věděla…“. A proto jsem vymyslela tuto školu.

Kolem mě je spousta šikovných dívek, slečen, holek, žen i dam. A některé z těchto sympaťaček jsou pro takovou práci jako stvořené, jen je to třeba ještě nenapadlo. Říká se také, že maminky jsou nejlepší manažerky. Netušila jsem proč se to říká, až praxe mi ukázala o čem to rčení vlastně je.

1. ANO – jestli děláte nějakou nudnou práci a přemýšlíte kde byste se mohla realizovat, být trochu akční, máte ráda krásu a pozitivně naladěné lidi a nejste zapomětlivá… Je to přesně pro vás.

2.ANO – pokud se nestydíte a ráda komunikujete, seznamujete se, a nevadí vám být tak trochu středem pozornosti, ale tak trochu v pozadí (hlavní aktér je přecejen někdo jiný!) máte druhé ANO

3.ANO – nebojíte se práce – bohužel práce koordinátorky není jen o organizování. V Čechách je tato práce mnohem více akční – připravit, uklidit, přinést, odnést, přestěhovat, zapojit, uklidit … pokud je to potřeba.

4.ANO – máte ráda trendy, ráda se pěkně oblékáte, sledujete co zrovna frčí a co je zrovna „IN“ – i ve svatbách se trendy stále mění. A na koho by se měli klienti obracet, než na svou svatební koordinátorku?

 

Jestli máte 4x  A N O, těším se na vás!  Káťa