Je práce koordinátorky pro Vás?

Buď můžete chodit do práce, přežívat a nic vás nebude bavit. Anebo se můžete věnovat něčemu, co vás neskutečně baví, a ještě si něco přivydělat…

Ano, mluvím o smyslu života. Každý přece víme, co nás baví a v čem jsme dobří. A pokud to máte tak, jako já, že milujete něco organizovat a ještě k tomu máte rádi krásné věci, zkuste tuhle práci. Neslibuji vám, že každý týden vyděláte desetitisíce korun, a neslibuji vám ani to, že to budete někdy dělat na plný úvazek. Ale jestli vám můžu něco slíbit, pokud do toho půjdete naplno, ten pocit, až si vaši zákazníci řeknou „Ano – Ano“ je nepopsatelný.

Jen vy budete vědět, že to na tomhle místě vypadá přesně takhle… Každou mašli jste měla v ruce, a každé zrnko rýže jste téměř odpočítala… Energie, kterou svatební den má, a spojení dvou lidí, které toto přináší prostě nic nenahradí.

Ale chce to mít sílu vydržet. Vydržet i občas ošklivá slova, nervozitu, a stres. Ale potom to bude krásné… Věřte mi.

Katka